Редакційний штат

ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР

Данилець Юрій – кандидат історичних наук, PhD., доцент; доцент кафедри археології, етнології та культурології Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» (далі – ДВНЗ «УжНУ»), Україна.

ORCID ··· ScopusID ··· Google Scholar ··· ResearcherID ··· DSpace

Email: jurij.danilec@uzhnu.edu.ua

ЗАСТУПНИК ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА

Прохненко Ігор – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, доцент; доцент кафедри археології, етнології та культурології ДВНЗ «УжНУ», Україна.

ORCID ··· ScopusID ··· Google Scholar ··· ResearcherID ··· DSpace

Email: igor.prokhnenko@uzhnu.edu.ua

ЧЛЕНИ РЕДКОЛЕГІЇ

Галемба Агнешка – доктор габілітований, професор Інституту археології та етнології Польської Академії Наук, Польща.

ORCID ··· ScopusID ··· SciProfiles ··· Google Scholar

Email: a.halemba@uw.edu.pl

Гутька Мирослав – магістр, PhD, доцент, завідуючий кафедрою історії Філософського факультету Католицького університету в Ружомберку, Словаччина.

Academia ··· ScopusID

Email: miroslav.hutka@ku.sk

Калішевська Івона – доктор, доцент, заступник директора Інституту етнології та культурної антропології Варшавського університету, Польща.

ORCID ··· ScopusID ··· Google Scholar

Email: i.kaliszewska@uw.edu.pl

Кічера Віктор – кандидат історичних наук, PhD., доцент; доцент кафедри модерної історії України та зарубіжних країн ДВНЗ «УжНУ», Україна.

Email: viktor.kichera@uzhnu.edu.ua

Марек Павел – PhDr. PaedDr., Ph.D., професор, почесний професор кафедри історії університету Палацького в Оломоуці, Чехія.

ORCID ··· ScopusID

Email: marekpa@centrum.cz

Міщанин Василь – доктор історичних наук, доцент; професор кафедри модерної історії України та зарубіжних країн ДВНЗ «УжНУ», Україна.

Email: vasyl.mistchanyn@uzhnu.edu.ua

Немеш Ярослав – магістр, PhD, доцент; доцент кафедри історії Педагогічного факультету Університету Коменського в Братиславі, Словаччина.

ORCID ··· ScopusID

Email: jaroslav.nemes@uniba.sk

Нікжентайтіс Альвідас – доктор габілітований, професор Литовського інституту історії, Литва.

ScopusID ··· Google Scholar

Email: alvydas.nikzentaitis@istorija.lt

Тодоров Ігор – доктор історичних наук, професор; професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій ДВНЗ «УжНУ», Україна.

ORCID ··· Google Scholar ··· DSpace

Email: ihor.todorov@uzhnu.edu.ua

Цоранич Ярослав – доцент PhDr., PhD., доцент кафедри історичних наук, заступник декана з навчально-виховної роботи, акредитації та оцінювання якості Греко-католицького богословського факультету Пряшівського університету, Словаччина.

ORCID ··· ScopusID ··· ScopusID

Email: jaroslav.coranic@unipo.sk

Шмігель Міхал – doc. PhDr., PhD., доцент кафедри історії Філософського факультету Університету Матея Бела в Банській Бистриці, Словаччина.

ScopusID ··· ResearcherID

Email: michal.smigel@umb.sk

Шмід Марек – доцент PhDr., Ph.D., доцент кафедри історії церкви та історії літератури Католицького теологічного факультету Карлового університету, доцент інституту історії Філософського факультету Південночеського університету в м. Чеське Будейовіце, Чехія.

ScopusID

Email: smidma@seznam.cz

Шніцер Ігор – кандидат історичних наук, PhD., доцент; завідуючий кафедри модерної історії України та зарубіжних країн ДВНЗ «УжНУ», Україна.

Email: ihor.shnitser@uzhnu.edu.ua

Шульце Вессель Мартін – доктор, професор; професор історичного семінару Історія Східної та Південно-Східної Європи, університету Людвіга-Максиміліана в Мюнхені, Німеччина.

ScopusID

Email: Martin.SchulzeWessel@lrz.uni-muenchen.de